Poilsio apartamentų Druskininkuose idėją projekto kūrėjams padiktavo M.K. Čiurlionio keturių paveikslų ciklas „Saulės sonata“ ir septynias gamos natas simbolizuojančios skulptūros miesto centre.

Projekto architektūrinę koncepciją kūrė septyni aukščiausio lygio šalies architektai. Kiekviena vila vis kitokia ne tik architektūriniu sprendimu, bet ir savo skambesiu : DO, RE, MI, FA, SOL, LA ir SI . Dabar natos viena po kitos  tampa septyniomis originaliomis vilomis su 175 patogiais ir prabanga dvelkiančiais apartamentais.

Pirmasis „Saulės sonatos“ projekto etapas sėkmingai  įgyvendintas – viloje MI visi apartamentai parduoti ir perduoti gyventojams. Šių metų rugsėjį užbaigtoje ir valstybinės komisijos pripažintoje tinkama naudoti DO viloje naujus savininkus jau turi du trečdaliai butų. Antrajame etape bus pasiūlyta 60 naujų apartamentų.

„Saulės sonata“ gali tapti Jums maloniu atostogų prieglobsčiu, saugia investicija arba jaukiais namais. Natos kiekvienam skamba kitaip.

 

Išskirtinė vieta

„Saulės sonatos“  kvartalas - tai originalios architektūros kompleksas pačiame Druskininkų kurorto centre.

Šiuolaikiškos architektūros vilos išsidėsčiusios šalia XIX a. gotikinės bažnyčios,  šimtamečiame kurorto parke. Kompleksas suprojektuotos taip, kad vilos harmoningai įsilietų į  parko erdvę. 

Apartamentų vertę didina tai, kad visi patogiam gyvenimui ar poilsiui reikalingi objektai – prekybos centrai, kavinės, pramogų aikštė, muzikinis fontanas, vandens pramogų parkas, Nemuno krantinė, Druskonio ežeras ar Vijūnėlės tvenkinys su įrengtais dviračių bei pėsčiųjų takais –  pasiekiami per penkias minutes. Šalia komplekso yra poilsio ir sveikatingumo centras, Druskininkų gydyklos. Kitapus Nemuno esančią „Snow areną“ žiemos sporto entuziastai gali pasiekti šiemet įrengtu lynų keltuvu. 

Šalia vilų esančiai aplinkai ir želdynams skiriamas ypatingas dėmesys įgyvendinant kompleksinius projektavimo, įrengimo ir priežiūros sprendimus. Kaip, rodo užsienio praktika, dėl sutvarkytų ramiam poilsiui ar laisvalaikiui su šeimomis pritaikytų erdvių, nekilnojamojo turto vertė didėja net iki 20 procentų.

Kvartalo aplinkos netrikdys automobiliai – jie statomi uždaroje, rakinamoje požeminėje aikštelėje.

Administravimu ir teritorijos priežiūra užsiima kvartalo valdytojai, kurie telkia „Saulės sonatos“ bendruomenę kartu  rūpintis aplinka ir bendru turtu.

 

Dėmesys kokybei 

"Iki rakto" įrenguose apartamentuose galima įsikurti iš karto po notarinės pirkimo sutarties pasirašymo. Naujajam savininkui būstas perduodamas su integruotais virtuvės baldais, buitine technika, šviestuvais, įrengtais vonios kambariais ir drabužinėmis. 

 

Statybų metu naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, darbus prižiūri kompetetingi statybų priežiūros specialistai. Interjeru rūpinasi profesionalūs dizainieriai – jie užtikrina, kad „Saulės sonatos“ apartamentai būtų ne kvadratinių metrų skaičius, o skoninga, harmoninga erdvė. Visi apartamentai labai šviesūs ir erdvūs dėl 2, 85 m. aukščio lubų, didelių langų, terasų ar balkonų.  

 

Kiekviename bute įrengiama nuotolinė šilumos valdymo sistema. Mobiliaja programėle ar paprasčiausia SMS žinute gyventojai gali pasirinkti vieną iš šildymo programų, kad atvykus jau rastų jaukius bei šiltus namus. Tai užtikrina ne tik komfortą, bet ir mažesnes šildymo sąskaitas. Dar viena naujovė - įjungus signalizaciją automatiškai uždaromi vandens vožtuvai, todėl gyventojai gali būti ramūs, o kaimynų lubos - sausos. 

 

Pirkėją saugantis finansavimo modelis

Bendrovė "Prime Real Estate" projekto plėtrą finansuoja tik nuosavomis ir banko kredito lėšomis. 

Išankstinės rezervacijos metu, pasirašius preliminarią būsto piurkimo sutartį, pirkėjo sumokėtas avansinis mokėjimas yra deponuojamas specialioje banko sąskaitoje. Šiais pinigais bendrovė gali pradėti naudotis tik pasirašius notarinę būsto pirkimo sutartį ir perdavus turtą avansą sumokėjusiam pirkėjui. Tai užtikrina, kad ji ne mažiau nei klientas yra suinteresuota atlikti darbus kokybiškai ir perduoti būstą sutartyje numatytomis sąlygomis ir terminais.