Iki rakto

Iki rakto

Visi apartamentai parduodami su pilna apdaila - individualius interjero projektus rengė patyrę dizainieriai, darbus atliko aukštos kvalifikacijos statybų specialistai. Itin kruopščiai atrinkti tiekėjai - šiuolaikiškos virtuvės komplektai su vokiška buitine technika, šviestuvais, visiškai įrengtu vonios kambariu, kuriame sumontuoti itin kokybiški maišytuvai. Gyventojai mėgausis kokybe ir patogumu kasdien. Visi 1-4 kambarių apartamentai racionalaus išplanavimo – čia sumaniai išnaudotas kiekvienas kampelis. Užtikrindami kokybę vidaus apdailai suteikiame dviejų metų garantiją. Pamirškite rūpesčius ir remonto darbus – poilsio apartamentuose galima įsikurti iš karto.

Kokybiškos medžiagos

Kokybiškos medžiagos

Apartamentams statyti ir įrengti naudojamos kokybiškos, tik sveikatai nekenksmingos ir nealergizuojančios medžiagos. Sumontuoti aliuminio profilio 2 kamerų langai – tai natūralaus kvėpavimo, bei ilgaamžiškumo atributai. Ypatingas dėmesys skirtas garso ir šilumos izoliacijai – ilgaamžis ventiliuojamas fasadas apšiltintas akmens vata, išorinės sienos - dvigubos mūrinių blokelių su garso izoliaciniu užpildu. Juk taip svarbu, kad namuose būtų jauku ir šilta.

Komfortas

Komfortas

Siekiant patenkinti būsimus gyventojų poreikius, projektas buvo itin kruopščiai projektuojamas, didelis dėmesys skiriamas detalėms. Vilos projektuotos užtikrinant kiekvienos privačią erdvę – gyventojams vakarais nereikės skubėti užtraukti užuolaidų. Pro didelius langus apartamentai visada gaus daug natūralios šviesos, akis džiugins senojo parko vaizdai. „Languose bus M.K.Čiurlionio paveikslai“ – tai architekto žodžiai. Išskirtiniai apartamentai viršutiniuose aukštuose – erdviose terasose ramybę ir privatumą ras jo ieškantys. Ieškant praktiškų sprendimų buvo numatyta vieta gyventojų laisvalaikio inventoriui – dviračiai, slidės, o gal naminės uogienės – čia viskas tilps. Apartamentuose įrengtos patalpų kondicionavimo sistemos . Nereikės rūpintis laidų vedžiojimu - viskas paruošta naudojimui iš karto. Gyventojų patogumui numatytas bendras patalpų administravimas . Kurdami šį projektą stengėmės apgalvoti skirtingus poreikius – ir viskas tam, jog gyventojai čia galėtų mėgautis visišku komfortu.

SMS žinutėmis valdoma šildymo sistema

SMS žinutėmis valdoma šildymo sistema

Manome, jog daugeliui gyventojui „Saulės sonata“ bus poilsio namai, todėl įrengėme modernią šilumos valdymo sitemą, kurią galima valdyti nuotoliniu būdu. SMS žinute gyventojai galės pasirinkti vieną iš šildymo programų ir atvykus poilsiauti rasti jaukius bei šiltus apartamentus. Ši naujovė pritaikyta ne tik Jūsų komfortui, bet ir mažoms šildymo sąskaitoms. Tiesiog mėgaukitės poilsiu.

Saugumas

Saugumas

Jūsų duris atvers tik laukiami svečiai – laiptinėse įrengtos telefonspynės bei šviestuvai su judesio davikliais, apartamentuose įrengta signalizacija. Saugumo barjeras nuo apartamentų užpylimo – įjungus signalizaciją automatiškai užsidaro vandens vožtuvai. Automobilių saugumas požeminėje aikštelėje užtikrinamas kameromis. Visa komplekso aplinka tamsiuoju paros metu bus apšviesta, tad net vėlų vakarą kieme prisėdus ant suoliuko jausitės saugūs.

Išpuoselėta teritorija

Išpuoselėta teritorija

Vykdant statybų darbus bus išsaugoti ilgaamžiai medžiai, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takai. Žalios vejos, žydintys gėlynai harmoningai įsilies į bendrą aplinką ir kasdien džiugins gyventojus bei jų svečius. Teritorija bus prižiūrima visus metus - tai vieta, kurioje galėsite mėgautis nepabostančiu metų laikų kaitos grožiu.

Vieta

Vieta

„Saulės sonata“ atvers duris vieno seniausių Lietuvos kurortų – Druskininkų – pačioje širdyje. Tik keletą minučių truks kelionė pėsčiomis iki Druskininkų gydyklų ar vandens pramogų parko, grojančio fontano ar pagrindinės mineralinio vandens biuvetės. O kur dar 8 SPA centrai bei gydyklos, kurių procedūros atjaunina 10-čia metų. Jau įrengti golfo ir lauko teniso aikštynai, atnaujinti dviračių takai, bei planuojami jūros po stogu, daugiafunkcinis kultūros ir kongresų rūmų kompleksai, aerodromo atnaujinimas ir plėtra. Tai kasmet vis modernėjančių Druskininkų paveikslas. Tai ideali vieta ieškantiems miesto ir poilsio harmonijos.