Tinklaraštis

Apgalvoti interjero sprendimai mažose erdvėse

Interjero tendencijos kinta nuolat. Todėl pakankamai svarbu įsiklausyti į save ir kurti aplinką tokią, kurioje jaustumės gerai ir patogiai. Interjerai architektūros parke „Saulės sonata“ – žemiškai neutralūs, palikta nemažai erdvės gyventojų savasčiai.

Mažiau matomų daiktų – daugiau tvarkos

Lubų aukštis siekia iki 2,95 cm, todėl aukštos sienos išnaudojamos iki lubų ir skiriamos daiktų talpinimui. Sieninis baldas ir virtuvė neskaido erdvės, nes sienos ir baldai yra beveik panašių atspalvių.

Mažiau spalvų – daugiau vietos interjero akcentams

Ramios, pastelinės ir žemiškos spalvos dominuoja interjere. Pro didelius langus besiskverbianti šviesa natūraliai keičia interjero apšvietimą, paryškina kontrastus.

Ypatingas dėmesys vonios kambariams

Tik pradėjęs pirmąjį projektą pajūryje vystytojas žinojo, jog vonios kambariai turi būti erdvūs. Tuomet ir dabar laikomasi laiko patikrintų sprendimų. Vonios kambarių plotai, net ir mažiausiuose – 29 kv.m. apartamentuose, yra didesni nei 4 – 5 kv.m.

Paveikslai interjere keičiasi patys

Keturi metų laikai pro aukštus langus savaime keičia nuotaiką namuose.

Mėgstantiems skaityti, dalinamės naudingu straipsniu:

https://sa.lt/gudrybes-padesiancios-optiskai-padidinti-busto-erdves/

„Saulės sonatos“ projektas Druskininkuose „City24.lt“ konkurse yra pripažintas geriausiu 2008 m. antrųjų namų projektu Lietuvoje. Sėkmingai užbaigtas „Vila Nova“ projektas Pervalkoje taip pat pelnė geriausio 2007 m. antrųjų namų projekto vardą šiame profesionalų vertinamame konkurse.

„Saulės sonatos“ projekte galima įsigyti visiškai įrengtus apartamentus su virtuvės baldais ir integruota buitine technika bei pilnai įrengtais vonios kambariais. O taip pat visuomet galima pasitarti, kaip komplektuoti papildomus korpusinius ir minkštus baldus pasirinktiems apartamentams. Mielai pasidalinsime sukaupta praktine patirtimi.

Natūralios gamtos įtaka žmogaus sveikatai ir gerovei

Ką jau žinome ir dar turėtume žinoti? Dalinamės naudingu straipsniu portale „Statyba ir architektūra“: https://sa.lt/pastatus-ilgus-metus-kure-klaidingai-kaip-bus-griztama-arciau-gamtos/?utm_source=mailpoet&utm_medium=email&utm_campaign=testinis-architekturos_6

 

Kviečiame apsilankyti architektūros parke „Saulės sonata“ Druskininkuose.

Kontaktai pasiteiravimui: +370 610 08989, sales@saulessonata.lt

Stikliniai fasadai – tvariems ir kūrybiškiems projektams

Nors metalo ir stiklo konstrukcijos kuriant pastatų fasadus naudojamos jau nuo XIX amžiaus, vis dar neretai tenka įrodinėti jų privalumus, sklaidyti nepasitikėjimą, atsirandančius dėl informacijos stokos.

Pagrindinė stiklinių fasadų misija – įleisti kuo daugiau šviesos į pastato vidų, atverti gamtos vaizdus, suteikti erdvės pojūtį, siekiant kokybiškos būties. Stiklas yra sunki medžiaga, tačiau jį naudojant pastatų fasaduose, kuriamas dinamiškumo ir lengvumo jausmas. O galimybė suteikti pastatams išskirtinę išvaizdą, išnaudoti atspindžius stikluose, savotiškai „ištirpinti“ pastatus erdvėje, „įlieti“ juos į gamtą džiugina architektus ir vystytojus.

Dalinamės straipsniu portale www.structum.lt

https://structum.lt/straipsnis/stiklas-siuolaikineje-architekturoje-nuo-apzvalgos-aiksteles-padangese-iki-maldos-namu/

Remontas – tik po pusmečio

Dalinamės podkastu portale Verslo žinios:

https://www.vz.lt/verslo-balsas/2021/06/15/remontas–tik-po-pusmecio-ieskokite-brigados-tada-busto

Tačiau „Saulės sonatos“ klientai gali būti ramūs, nes projekto pirminėje stadijoje buvo suplanuota statyti ir parduoti tik visiškai įrengtus butus ir apartamentus, su virtuvės baldais ir integruota buitine technika, kitaip tariant – „iki rakto“.

Daugiau interjero nuotraukų rasite galerijoje: http://saulessonata.lt/galerija/

Kviečiame į architektūros parką „Saulės sonata“ , Kudirkos g. 10, Druskininkuose!

Kontaktai pasiteiravimui: helle@saulessonata.lt, +370 610 08989

Laisvadieniais traukia į kurortus

Lapkričio 2-ąją paskelbus laisvadieniu, vis daugiau Lietuvos gyventojų ima planuoti mini atostogas.

Druskininkai ir Birštonas išlieka vieni popoliariausių kurortų šaltuoju sezonu.

Dalinamės straipsniu portale lrt.lt: Augantys susirgimų koronavirusu skaičiai lietuvių negąsdina: pasinaudodami lapkričio 2-osios laisvadieniu, traukia į kurortus

NT ekspertai neabejoja – būstas brangs, ypač viename mieste

Nekilnojamojo turto rinka – itin aiškiai ekonominius ir socialinius pokyčius atspindinti sritis. Kokios tendencijos joje vyrauja dabar, kokių esminių pokyčių įnešė karantinas ir ko galima tikėtis artimiausiu metu? Apie tai pasakoja nekilnojamojo turto ekspertai.

„Įkaitusi“ rinka: žmonės perka, nes nežino, kas bus toliau

Vertindamas NT rinkos pokyčius ir dabartinę situaciją, nekilnojamojo turto agentūrų tinklo „Capital“ vadovas Dmitrijus Semionovas teigia, kad kartais atrodo, jog karantino nė nebuvo – juntamas didelis rinkos atsigavimas.

„Suprantama, sunku vertinti, ar tikrai grįžome į prieškarantininį lygį, nes NT rinkoje vyrauja sezoniškumas, todėl reikėtų atsižvelgti ir į praėjusių metų rezultatus. Visgi rinka tikrai yra aktyvi, klientai nebijo priimti su NT susijusių sprendimų. Žinoma, didžiausias pasekmes jaučia naujos statybos projektų vystytojai, bet ir šios statybos rinkoje tikimasi teigiamų tendencijų“, – mano D. Semionovas.

„Rinka yra labai „karšta“: žmonės gyvena šia diena, nes niekas nežino, kas bus po mėnesio“, – aiškina brokeris Mantas Mikočiūnas. Pasak jo, daugelis prisibijo – ir veikiausiai ne be pagrindo – būsimos infliacijos, todėl siekia įsigyti NT. Kitus skubėti pirkti nekilnojamąjį turtą gena baimė, kad po kelių mėnesių vėl gali būti įvesti griežti karantino ribojimai, užkirsiantys kelią sklandžiam NT įsigijimui.

Kalbėdamas apie pačių klientų lūkesčių ir poreikių pasikeitimą ir jų atsispindėjimą rinkoje, NT ekspertas pažymi, kad šiuo metu patrauklesnė yra antrinė rinka arba išbaigti pirminės rinkos variantai: „Iki šiol buvo populiarūs būstai su daline apdaila, kas daug kur Europoje jau retai bepasitaiko.

Tačiau dabar pirminėje rinkoje atsiranda vis daugiau paruoštų gyventi butų su visa apdaila. Ši tendencija sustiprėjo po karantino – žmonės gyvena labiau šia diena, nežino, kiek pinigų gali prireikti įsirengimui, neaišku, ar ateityje turės galimybių tam skirti papildomų lėšų ir netrokšta leisti santaupų, todėl nori verčiau imti didesnę paskolą ir pirkti jau pritaikytą gyvenimui būstą. Be to, jei ir vėl būtų įvestas karantinas, įsirengimo procesas užsivilkintų.“

Apžiūra – ne svarbiausias NT pardavimo proceso etapas

„Esminis dalykas karantino atveju – kontaktų vengimas. Apžiūros šiuo laikotarpiu gali vykti dviem būdais, priklausomai nuo to, ar objektas yra gyvenamas. Su negyvenamais objektais yra paprasčiau. Atvykus potencialiems klientams, jie pasitinkami išlaikant didelį atstumą, tada patys savarankiškai apžiūri objektą, o galiausiai po apžiūros ir vėl išlaikant saugų atstumą atsakoma į klausimus. Jei klientai visgi baiminasi bet kokio kontakto, tą patį galima padaryti ir nuotoliniu būdu – telefonu, pasitelkiant vaizdo konferencijas“, – pasakoja NT specialistas.

Jis pridūrė, kad tuo atveju, jei aprodomas gyvenamas objektas, labai svarbus tinkamas brokerio santykis su pardavėju ir paaiškinimas, kaip paruošti objektą: išvėdinti patalpas, dezinfekuoti neišvengiamai paliečiamus paviršius, bent pusvalandį prieš apžiūrą išeiti iš objekto, sugrįžti tik potencialiems klientams išvykus.

Skaitykite daugiau: NT ekspertai neabejoja bustas brangs ypac viename mieste