Nuoma

Apartamentai nuomai

Nuomos paslaugas teikia susijusi bendrovė UAB „Prime Rent“. Esame energingų žmonių komanda, kuriems ir patiems patinka leisti laisvalaikį trumpam pakeičiant aplinką. Mūsų įmonės pavadinimas UAB „Prime Rent“ atspindi pagrindinę viziją – pirmo pasirinkimo, aukščiosios kokybės viešnagės vietos miesto centre, į kurias norisi grįžti vėl ir vėl.

Jūsų patogiam ir jaukiam poilsiui projekte „Saulės sonata“ siūlome kelių tipų trumpalaikio apgyvendinimo apartamentus – studijos tipo (4 asmenims), 4-5 asmenims skirtus vieno miegamojo Comfort lygio apartamentus, 4 ar 6 asmenims skirtus vieno ar dviejų miegamųjų Luxury lygio apartamentus.

Apartamentai skiriasi pagal savo plotą, aukštą ir įrengimo lygį. Tačiau juos visus vienija aukštos kokybės reikalavimai – patogūs baldai ir įranga, aplinka ir patogumas.

Keliaujančioms šeimoms visada rasime ir sprendimus mažiesiems keliautojams (iki 2 metų vaikams nemokamai parūpinsime vaikišką lovelę). Svečių visada lauks pilnas patalynės komplektas ir reikalingi rankšluosčiai.

Visose virtuvėje rasite keramikines virykles, indaploves, šaldytuvus, mikrobangų krosneles, virdulius, skrudintuvus ir pilną virtuvės indų bei stalo įrankių komplektą. Pasinaudoję visuose mūsų apartmentuose esančiais automatiniais kavos aparatais pasigaminsite aromatingą puodelį espresso kavos.

 

Išmanumas ir technologijos? Lietuva plačiai garsėja savo vienu iš greičiausių interneto tinklų pasaulyje. Jūsų paslaugoms – nemokamas bevielis optinis/šviesolaidinis internetas (iki 100 Mb/s) absoliučiai visuose apartamentuose! Išmanioji TV padės rasti užsiėmimą bet kuriam šeimos nariui.

Į namus pakilsite moderniu liftu, tvankesniais vasaros vakarais oro kondicionierius padės išlaikyti komfortišką namų vėsą, o atvėsus orams garantuos jaukią šilumą. Esant poreikiui galėsite naudotis ir nemokama požemine automobilio parkavimo aikštele. Į ją pateksite ir iš jos išvykti galėsite gavę jums paskirtą įvažiavimo kodą.

Visais rezervacijų klausimais kviečiame užpildyti šią formą arba kreiptis nurodytu telefonu ar el.paštu: