Poilsio apartamentai | Saulės Sonata

 • Išpuoselėta teritorija

  Erdvė tarp komplekso pastatų skiriama ne automobiliams, o žmonėms ir augalams. Statant „Saulės sonatos“ kvartalą buvo išsaugoti ilgaamžiai parko medžiai. Visa jo teritorija – tai angliško stiliaus parkas su nuolat prižiūrima veja, pėsčiųjų takais, dirbtiniu reljefu ir dekoratyviniais želdiniais.

  O kurgi automobiliai? Jie paslėpti dviaukščiame požeminiame garaže.

 • Saugumas

  Būkite ramūs, kad Jūsų duris atvers tik laukiami svečiai – laiptinėse įrengtos telefonspynės bei šviestuvai su judesio davikliais, apartamentuose įrengta signalizacija.

  Visa komplekso aplinka tamsiuoju paros metu bus apšviesta, tad ir vėlų vakarą kieme prisėdę ant suoliuko jausitės saugūs.

 • Estetika

  Architektai ir dizaineriai apgalvojo kiekvieną eksterjero ir interjero detalę. Visi apartamentai – labai šviesūs ir erdvūs dėl 2,85 m aukščio lubų, didelių langų, terasų ar balkonų. Interjero spalvos – ramios ir natūralios, skirtos harmoningam poilsiui. Erdvumas, vėjyje besiplaikstančios užuolaidos ir senojo parko klevų šlamėjimas leis jaustis lyg būnant didelėje terasoje. Vilos pastatytos taip, kad neuždengtų vienos kitų ir gyventojams būtų užtikrinta privati erdvė.

  Kuriant originalaus komplekso projektą dirbo visa profesionalių architektų komanda: R. Palekas, A. Palekienė, A. Natkevičiūtė, G. Klimavičius, I. Gudaitis, R. Ambrasienė ir kiti.

 • Komfortas

  „Saulės sonatos“ gyventojai mėgausis patogumu kasdien.

  • Visi 1–4 kambarių apartamentai yra racionaliai išplanuoti, sumaniai išnaudotas kiekvienas kampelis. Virtuvė ir svetainė yra bendroje erdvėje, kad šeima, draugai galėtų bendrauti ir laiką leisti kartu.
  • Apartamentuose rasite vietą laisvalaikio inventoriui laikyti – dviračiams, slidėms, o gal ir naminėms uogienėms. Čia tilps viskas.
  • Apartamentai šilti ir jaukūs. Dėl šildomų medinių grindų žiemą bus galima stebėti krintančias snaiges basomis stovint prie lango.
  • Visą šildymo sistemą galima valdyti SMS žinutėmis: planuojate atvykti – išsiunčiate žinutę ir atvykstate į šiltus namus.

 • Interjeras iki rakto

  Apartamentai parduodami visiškai įrengti – su integruotais virtuvės baldais, buitine technika, šviestuvais, vonios kambario įranga ir drabužinėmis, todėl šiuose apartamentuose galima įsikurti iš karto, pasirašius pirkimo sutartį, ir nebegaišti laiko įsirengimui. Beliks namus papuošti savitais minkštaisiais baldais ir interjero detalėmis. Jei pageidausite, tai realizuoti padės „Saulės sonatos“ dizainerė.

  • Patalpų kondicionavimo sistema
  • Apšvietimo sistema
  • Šildomos medinės grindys
  • Vokiška buitinė technika
  • Maišytuvai
  • Šildymo sistema, valdoma nuotoliniu būdu

 • Vieta

  Originalios architektūros kompleksas yra kurorto centre, šimtamečiame kurorto parke. Visi patogiam gyvenimui ar poilsiui reikalingi objektai – prekybos centrai, kavinės, pramogų aikštė, muzikinis fontanas, vandens pramogų parkas, Nemuno krantinė, Druskonio ežeras, Vijūnėlės tvenkinys su įrengtais dviračių bei pėsčiųjų takais – pasiekiami per penkias minutes. Šalia komplekso įsikūręs poilsio ir sveikatingumo centras, Druskininkų gydyklos. Kitapus Nemuno esančią „Snow Areną“ slidinėjimo mėgėjai gali pasiekti lynų keltuvu.

 • Sistemų valdymas

  • Kiekviename bute įrengta nuotolinė šilumos valdymo sistema. Mobiliąja programėle ar SMS žinute gyventojai gali pasirinkti norimą šildymo programą, kad atvykę jau rastų šiltus namus ar išvykdami išjungtų šildymą. Tai užtikrina ne tik komfortą, bet ir mažesnes šildymo sąskaitas.
  • Išėjus iš namų ir įjungus signalizaciją, automatiškai uždaromi vandens vožtuvai, taigi galėsite būti ramūs, kad Jūsų grindys ir kaimynų lubos visada liks sausos.

 • Kokybė

  „Saulės sonatos“ namų kokybė – tai projektavimo, darbo ir medžiagų kokybė. Namų statyboms panaudotos tik aukščiausios kokybės medžiagos, o darbus prižiūrėjo kompetentingi statybų priežiūros specialistai. Interjerui taip pat naudojamos tik aukščiausios kokybės, kuo natūralesnės medžiagos. Individualiais apartamentų interjerais rūpinasi profesionalūs dizaineriai – jie užtikrina, kad „Saulės sonatos“ apartamentai būtų skoninga, harmoninga erdvė, tad kvadratinių metrų skaičius taps ne toks ir svarbus. Patvirtindami kokybę, vidaus apdailai suteikiame dvejų metų garantiją.
  • „Villeroy&Boch“ santechnika
  • „Hansgrohe“ maišytuvai
  • „Elektrolux“ buitinė technika

 • Socialinė atsakomybė

  Mums labai svarbi darna su aplinka ir gamta, to siekiame kiekviename žingsnyje.
  • Naudojamos draugiškos aplinkai medžiagos
  • Išteklius tausojančios sistemos
  • Išsaugomi šimtamečiai medžiai

 • Nuolatinė priežiūra

  Pasirašius pirkimo sutartį, mūsų bendravimas su Jumis nesibaigia, priešingai – tik dar labiau tvirtėja. Dalinamės patarimais įvairiais buto interjero, priežiūros, nuomos ir kitais klausimais. O pastatų administravimo bendrovė, su kuria gyventojai pasirašo sutartį, rūpinasi nuolatine pastatų ir teritorijos priežiūra. Bendrovės komanda žino, kada reikia pjauti žolę ar grėbti lapus, kada pakeisti lemputę ar sutvarkyti sugedusius vartelius.

  Pastatų administravimo bendrovės kontaktai: +370 612  07941, +370 5 2736607, el. paštas: prieziura@inservis.lt

  Parsisiųsti pdf dokumentą galite čia.

Projekto idėja

„Saulės sonatos“ kvartalo su septyniomis vilomis DO, RE, MI, FA, SOL, LA, SI idėją projekto kūrėjams pasufleravo M. K. Čiurlionio keturių paveikslų ciklas „Saulės sonata“ ir netoli esančios natas simbolizuojančios skulptūros. Kvartalo architektūrinę koncepciją kūrė visa architektų komanda – matyti, kaip skirtingos, originalios vilos drauge su angliško stiliaus parku susilieja į išskirtinį architektūros ansamblį.

Šis kvartalas ir visiškai įrengti apartamentai yra skirti žmonėms, kurie vertina kokybę, komfortą ir estetiką. Tiems, kurie mėgsta kultūrą, gamtą, aktyvų ar ramų laisvalaikį. „Saulės sonatos“ apartamentai gali tapti Jūsų jaukiais namais, atostogų rezidencija ar patikima investicija. Šį kvartalą patogiai pasieksite greičiau nei per dvi valandas nuo Vilniaus ar Kauno.

Kokybės rodikliai

Apartamentai visiškai įrengti – su integruotais virtuvės baldais, buitine technika, šviestuvais, vonios kambariais ir drabužinėmis, todėl čia galima įsikurti iš karto. Kuriant šiuos namus kokybė buvo užtikrinta nuo pat projektavimo, statybos darbų iki mažiausios vidinės detalės, o tai patvirtina vidaus apdailai suteikiama garantija. Interjerui panaudotos tik aukščiausios kokybės, kuo natūralesnės, ramių spalvų medžiagos.

Visi apartamentai – labai šviesūs ir erdvūs dėl 2,85 m aukščio lubų, didelių langų, terasų ar balkonų. Vilos pastatytos taip, kad neuždengtų vienos kitų ir gyventojai pro langus galėtų grožėtis senojo parko vaizdais.

Patogesnį gyvenimą „Saulės sonatoje“ kuria ir išmaniosios sistemos. Šildymą bute galėsite valdyti išmaniąja programėle ar SMS žinute, o vandens išjungimas integruotas su signalizacijos sistema – kad kaimynų lubos visada liktų sausos.

 • Čia ramu, bet nenuobodu

  Druskininkai – išskirtinis Lietuvos kurortas, gyvas visus metus. Čia žmonės ilsisi ir gydosi, mėgaujasi gamta, klausosi muzikos, sportuoja ir lanko koncertus. Lietuviai ir kurortą atradę užsieniečiai čia suvažiuoja pailsėti nuo didmiesčių, švęsti tradicinių metų švenčių, pakvėpuoti gydančiu Dzūkijos miškų oru.

 • Kultūrinio turizmo plėtra

  Kurortas jau daug metų siekia kultūrinį turizmą intensyviai plėtoti tarptautiniu lygiu. Iki 2020-ųjų čia planuojama pastatyti modernią ir tarptautiniams renginiams pritaikytą erdvę – daugiafunkcį kultūros ir kongresų rūmų kompleksą. Taip pat planuojamas aerodromo atnaujinimas.

 • Sveikatinimo procedūros

  „Saulės sonatos“ gyventojams tik keletą minučių truks kelionė pėsčiomis iki Druskininkų gydyklų, vandens pramogų parko ar pagrindinės mineralinio vandens biuvetės. Taip pat greitai pasiekiami 8 SPA centrai bei kitos gydyklos. Druskininkų mineraliniai šaltiniai, terapinis durpių purvas, ore tvyrantis spygliuočių aromatas ir patyrusių specialistų rankos daro stebuklus.

 • Sveikatos apsauga

  Druskininkuose visuomet galite rasti aukšto lygio masažų specialistų ir gydytojų. Būkite tikri, kad Jūsų ir Jūsų vaikų sveikata bus pasirūpinta.

 • Aktyvus laisvalaikis

  Kurorte jau įrengti golfo ir lauko teniso aikštynai, atnaujinti dviračių takai. Čia visus metus veikia vienintelė Lietuvoje uždara slidinėjimo trasa „Snow Arena“. Vasarą galima mėgautis maudynėmis ežere ir tvenkinyje. Sportuokite drauge su šeima, draugais ar kaimynais!

 • Renginiai

  Išėjus iš „Saulės sonatos“ ramybės oazės, bus galima patekti į tikrą šurmulį: įvairiausias muges, miesto atidarymo ir uždarymo šventes, festivalius, kultūrinius renginius. Edukacines programas ir renginius siūlo Druskininkų, M. K. Čiurlionio muziejai. Šiltuoju metų sezonu Druskininkuose aidi koncertų ir teatrų renginių garsai.

 • Sveika mityba

  Besirūpinantiems mityba patiks natūralūs produktai iš vietinių ūkininkų, dzūkiški grybai, uogos ir uogienės.

 • Gamta

  Tyras Dzūkijos pušynų oras darosi vis aktualesnis, nes vis daugiau suaugusiųjų ir vaikų ima varginti alergijos. O dvasinę ramybę galima atgauti čia pat – su vaikais ar šunimi išėjus pasivaikščioti rūke skendinčio ežero pakrantėmis.

 • M. K. Čiurlionis

  Juk pamenate, kad žymiausias kada nors gyvenęs Lietuvos dailininkas ir kompozitorius Mikalojus Konstantinas Čiurlionis vaikystę praleido Druskininkuose, kur tėvo prižiūrimas išmoko skambinti fortepijonu? Būdami „Saulės sonatoje“ galbūt išgirsite šiuos garsus. Visai netoliese ir pats M. K. Čiurlionio muziejus.

Infrastruktūra:

Projekto vystytojas

Bendrovė „Prime Real Estate“, 1993 metais pradėjusi veiklą nekilnojamojo turto konsultavimo ir tarpininkavimo srityje, nuo 2004-ųjų aktyviai užsiima nekilnojamojo turto plėtra tik gražiausiuose Lietuvos kurortuose. Bendrovė pasirinko siaurą specializaciją – plėtoja integruotus, įrengtus iki rakto gyvenamosios bei poilsio paskirties objektus Neringoje, Druskininkuose ir Birštone. Projektai finansuojami vystytojo lėšomis.

Visi „Prime Real Estate“ projektai atitinka aukščiausius architektūros, funkcionalumo ir kokybės standartus. Jie įgyvendinami tik geriausiose kurortų vietose. Siekdama architektūrinių sprendimų harmonijos, bendrovė visuomet atsižvelgia į kurorto specializaciją, kraštovaizdį, kultūrinį bei istorinį paveldą. Dėl šių savybių užbaigti ir vykdomi projektai tampa ilgalaikėmis vertybėmis.

„Saulės sonatos“ projektas Druskininkuose „City24.lt“ konkurse yra pripažintas geriausiu 2008 m. antrųjų namų projektu Lietuvoje. Sėkmingai užbaigtas „Vila Nova“ projektas Pervalkoje taip pat pelnė geriausio 2007 m. antrųjų namų projekto vardą šiame profesionalų vertinamame konkurse.

Geroji verslo praktika

Laikydamasi gerosios verslo praktikos principų, bendrovė „Prime Real Estate“ projekto plėtrą finansuoja tik nuosavomis ir banko kredito lėšomis.

Išankstinės rezervacijos metu, pasirašius preliminarią būsto pirkimo sutartį, pirkėjo sumokėtas avansinis mokėjimas yra deponuojamas specialioje banko sąskaitoje. Šiais pinigais bendrovė gali pradėti naudotis tik pasirašius notarinę būsto pirkimo sutartį ir perdavus nekilnojamąjį turtą sumokėjusiam avansą pirkėjui.

Toks pirkėją saugantis statybų finansavimo modelis užtikrina, kad „Prime Real Estate“ ne mažiau nei klientas yra suinteresuota atlikti darbus kokybiškai ir perduoti būstą sutartyje numatytomis sąlygomis bei terminais.